KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13751061
nr 1375 1061
1700-tal, Kvinnoporträtt, ej signerad. Olja på duk, 61,5x74,5
Kondition: slitage
Utrop:
5.000 kr
Såld:
6.400 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:59:38
4.400 kr
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
6.200 kr
- Klassiska
25 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska